Ismét kiválóan szerepelt tanítványunk az országos angol nyelvi versenyen

A Titok London Bridge angol nyelvi három fordulós egyéni tesztverseny május 14-én rendezett országos döntőjében a több mint száz 8. évfolyamos tanuló között Pók Patrik, iskolánk 8.b osztályos tanulója a 4. helyezést érte el. Felkészítő tanára osztályfőnöke, Oláh Viktória volt, aki el is kísérte a versenyre.

A döntőt 10 órától 13 óráig rendezték Budapesten, az ELTE Lágymányosi Campus Déli Épületében, ezúttal ismét jelenléti részvétellel. Az előző verseny, ahol Patrik szintén kiváló eredményt, harmadik helyet ért el, a koronavírus-járvány miatt online módon zajlott. A versenyfeladatok megíratása után a helyszínen értékelték az eredményeket, a győzteseket könyvjutalomban részesítették.

Az országos megmérettetésen mindösszesen 3 hibával Patrik 4. helyezett lett, folytatva ezzel a több éves hagyományt, mellyel iskolánk hírnevét öregbítette a Titok London Bridge angol nyelvi egyéni tesztversenyen.

Vélemény, hozzászólás?