Gyermekmosoly pályázatot hirdetünk

Képünk illusztráció

Keressük Pétfürdő és környéke legbájosabb gyermekmosolyát.  Ha sikerült elkapni azt a pillanatot, amikor gyermeke felvillantja legtündéribb mosolyát, nevezzen versenyünkre!

Képünk illusztráció

Első fotópályázatunkon most kizárólag az idén hat éves gyermekek mosolyaival lehet részt venni. A későbbiekben további korosztályok mosolyait is szeretnénk bemutatni. Nevezni olyan fotóval lehet eredményesen, amelyen a gyermek arca, mosolya közelről, egyedül látható. A nevezést csak akkor tudjuk elfogadni, ha az alábbi adatlapot iskolánk központi e-mail címére küldik fotóval együtt február 28-ig: petisuli32@gmail.com A pályázatnak mindenben megfelelő fotókat folyamatosan megjelentetjük, március elején pedig közönségszavazással döntjük el, kié lesz a legszebb három gyermekmosoly. Minden pályázó jutalmat kap, a helyezettek pedig értékes ajándékban részesülnek.

Gyermekmosoly pályázat nevezési adatlap

Képünk illusztráció

Vélemény, hozzászólás?