Gyertek ide, várunk rátok!

Már csak néhány hét, és sor kerül legféltettebb kincsük, gyermekük iskolai beíratására. A Nemzeti köznevelésről szóló törvény 45. § (2) bekezdése értelmében a gyermek abban az évben, amelynek augusztus 31. napjáig a hatodik életévét betölti, tankötelessé válik. Ehhez a felelősségteljes lépéshez szeretnénk segítséget nyújtani iskolánk bemutatásával. Milyen lesz az iskola? Lehet-e ott is játszani? Mit fogunk csinálni? Miről fogunk tanulni? Ki lesz a tanító nénink? A következő hetekben rendszeresen jelentkezünk majd kisfilmjeinkkel, hogy bemutassuk iskolánkat és az itt folyó munkát, intézményünk feltételeit, módszereit, hangulatát és a leendő tanító néniket. Első összeállításunkban mostani első osztályosaink beszélnek az iskoláról és várják a szeptembertől hozzánk járó gyerekeket.

Vélemény, hozzászólás?