Játékos személyiségfejlesztés

Drámajáték-órák az első osztályban

Már csak néhány hét, és sor kerül legféltettebb kincsük, gyermekük iskolai beíratására. A Nemzeti köznevelésről szóló törvény 45. § (2) bekezdése értelmében a gyermek abban az évben, amelynek augusztus 31. napjáig a hatodik életévét betölti, tankötelessé válik. Ehhez a felelősségteljes lépéshez szeretnénk segítséget nyújtani iskolánk bemutatásával. Milyen lesz az iskola? Lehet-e ott is játszani? Mit fogunk csinálni? Miről fogunk tanulni? Ki lesz a tanító nénink? A következő hetekben rendszeresen jelentkezünk majd kisfilmjeinkkel, hogy bemutassuk iskolánkat és az itt folyó munkát, intézményünk feltételeit, módszereit, hangulatát és a leendő tanító néniket. Második összeállításunkban egy sajátos és eredményes pedagógiai módszert mutatunk be, melyet az első osztályosok körében, heti egy órában gyakorol Kucsera Károlyné Kovács Szilvia intézményvezető-helyettes.

Drámaórák az első osztályban

Vélemény, hozzászólás?