Laptopokkal segíti a tanulást a Napsugár Alapítvány

Tanulóink és szüleik nevében köszönjük a támogatást!

Nemrég számoltunk be arról, hogy az év végén laptopokat vásárolt a Napsugár Alapítvány a Gyermekekért a rászoruló tanulók digitális oktatásának támogatására, valamint a Hősök terei épületünk kialakítandó informatika terme számítógép-állományának bővítésére. Akkor még nem gondoltuk, hogy hamarosan szükség lesz a digitális oktatás elrendelése miatt a beszerzett informatikai eszközökre. A március 8-tól bevezetett rendkívüli helyzet különleges erőfeszítést igényel a pedagógusoktól, szülőktől és gyerekektől egyaránt. Ennek segítéséhez a 4 laptopot iskolánk osztályfőnökeinek javaslatára 2 alsó és 2 felső tagozatos diák kapta meg a digitális tanrend idejére. A laptopok átadása-átvétele március 5-én meg is történt, így a gyerekek már fel is készülhetnek a digitális tanulásra és kapcsolattartásra.

Az átvevők iskolánk bejárata előtt, a laptopok átvételét követően

Kérjük, támogassa az adója 1 százalékának felajánlásával alapítványunkat!

Napsugár Alapítvány a Gyermekekért
Pétfürdő, Berhidai u. 54.
Adószám: 19263762-1-19
Számlaszám: 11748076-20010977-00000000

Vélemény, hozzászólás?