Gyermekmosoly pályázat: lezárult a szavazás, megvan a végeredmény

Néhány hete tettük közzé felhívásunkat, melyben kerestük Pétfürdő és környéke legbájosabb gyermekmosolyát. Első fotópályázatunkon az idén hat éves gyermekek mosolyaival lehetett részt venni. Szebbnél szebb fotók érkeztek, köszönjük mindenkinek a részvételt. A beküldött fényképeket honlapunkon és Facebook oldalunkon jelentettük meg. Szavazni Facebook csoportunkban lehetett két hétig. A közönségszavazás döntötte el, kié lett a legszebb három gyermekmosoly.

Rengetegen szavaztak és írtak hozzászólást, köszönjük a rendkívül aktív részvételt. Ahogyan ígértük, minden pályázó jutalmat kap, a helyezettek pedig értékes ajándékban részesülnek. Erre akkor kerülhet sor, amint lehetőségünk lesz a személyes találkozó megszervezésére. Erről minden érintettet értesítünk majd, az eseményről pedig természetesen beszámolunk.

Vélemény, hozzászólás?