Tanulónk ismét bejutott az angol nyelvi verseny országos döntőjébe!

Immár harmadik alkalommal vehet részt a London Bridge három fordulós, országos, egyéni tesztverseny döntőjében Pók Patrik, iskolánk 7.b osztályos tanulója. Az iskolai válogató után, márciusban minden benevezett résztvevő külön feladatlapot és sorszámozott kódlapot kapott. A feladatokat a tanulók az iskolában, tanári felügyelettel oldották meg. A kódlapokat március 12-ig kellett postára adni. A beérkezett kódlapok értékelése után az eredményeket közölték az iskolákkal. A legjobb eredményt elért tanulókat hívták meg az országos döntőre, amelyen évfolyamonként 80-120 tanuló vehet részt. Ez az indulók 12-16 százaléka, köztük van Pók Patrik is.

Felkészítő angol nyelvi tanára idén is osztályfőnöke, Oláh Viktória. Az országos döntőt  május 8-ára tervezik a tavalyihoz hasonló módon, online formában.

Vélemény, hozzászólás?