Rajzpályázat: alkotások a vadak világáról

A vadvilág világnapján, március 3-án tette közzé a Pétfürdői Közösségi Ház és Könyvtár rajzpályázatát gyerekeknek. A digitális munkarendben dolgozó iskolánk regisztrált tehetségpontjának Fürge ujjak képzőművészeti műhelye Bizonyné Balogh Klára vezetésével és Ácsné Kerekes Gabriella rajz órai támogatásával biztatta, segítette tanulóit a pályázaton való részvételre. Az alkotásokat március 25-ig várták és továbbították a közösségi háznak.

Több mint 30 alkotás érkezett, negyediktől nyolcadik évfolyamig. Hamarosan online galériában mutatják be a pályázatokat. Akik a rajzokat készítették: Szakály Hanka 4.a, Sülle Szofi 4.b, Bognár Csenge Tírza 5.a, Csiga Liliána 5.a, Veres Kitti 5.a, Zima Kristóf 5.a, Ács Barnabás 5.b, Simák Larina 6.a, Börczi Barnabás 6.a, Gombos Gabriella 6.a, Réger Tímea 6.a, Magyar Georgina 6.b, Mészáros Mira 6.b, Balogh Panna 7.a, Steigler Vanda 7.a, Kovács Hanna Zoé 7.a, Szakály Zorka 7.a, Bálint Anett Dorotea 7.b, Vikor Zsófia Sára 7.b, Fazekas Levente 7.b, Varga Jázmin 7.b, Horváth Melissza 8.a, Szendi Léna 8.a, Viniczai Adél 8.b, Nikolausz Barnabás 8.b.

További fotók, képgaléria

Vélemény, hozzászólás?