Kiváló eredmény az angol nyelvi verseny országos döntőjében

A Titok angol nyelvi három fordulós egyéni tesztverseny 7. évfolyamosainak országos döntőjében 120 induló közül Pók Patrik 7.b osztályos tanuló a 3. helyezést érte el. Ez iskolánk eddigi történetének legszebb ilyen jellegű eredménye.

A tavalyi évhez hasonlóan idén is online módon, május 8. rendezték meg a Titok London Bridge három fordulós, országos, egyéni tesztverseny döntőjét. Iskolánk 7. b osztályos tanulója, Pók Patrik már harmadszor jutott be a döntőbe, több mint 120 évfolyamtársával együtt. Patrik az előző évek 5. helyezései után mindössze 2 hibával a 3. helyen végzett. Iskolánk történetében ez a helyezés az eddigi legelőkelőbb hely, melyet diákjaink elértek ezen a versenyen. Felkészítője ezúttal is osztályfőnöke, Oláh Viktória angol nyelvtanár volt.

Vélemény, hozzászólás?