Leendő ötödikesek figyelmébe: tehetségek kerestetnek!

Kísérleteznél egy igazi laborban? Építenél robotokat vagy drónokat? Kipróbálnád magad egy animációs film rendezőjeként? Érdekel a bankok titokzatos világa? Egy jó közösségre vágysz, ahol játszva tanulhatsz? Ezeket a kérdéseket teszi fel a leendő ötödik osztályosoknak szóló ismertető, melyet a Mathius Corvinus Collégium készített a Fiatal Tehetség Program keretében. Az új tehetséggondozó képzés 2021 őszétől 22 városban, köztük Veszprémben és Székesfehérváron összesen 1200 gyereknek biztosít rendhagyó, élménypedagógiai foglalkozásokat. Az évi 16, szombatonként egész napos elfoglaltságot nyújtó képzési alkalom és az egyéni ütemű otthoni e-learning tanulás komplex szemléletű tehetséggondozást nyújt, beszédközpontú angol nyelvoktatással párosítva. A részletekről itt olvashatnak.

Vélemény, hozzászólás?