Utolsó nap az iskolában: a 8. évfolyamosok búcsúja

Megható meglepetéssel készültek a tanév utolsó tanítási napjára a 8. évfolyam tanulói osztályfőnökeikkel együtt. Június 15-én délelőtt az iskola mindkét épületének udvarán énekeltek és virággal köszöntötték egykori és jelenlegi tanítóikat, tanáraikat.

Az előadásban részt vett a 8.a osztályfőnöke, Jurácsikné Vékony Anna és balesete miatt helyettesítője, Völgyi Gábor. A 8.b osztályfőnöke, Cseresznyés Zsuzsanna gitáron kísérte a közös éneklést. Mindkét helyszínen nagy örömmel és érdeklődéssel fogadták a meglepetést.

Végezetül a diákok virágszálakat adtak át mindazoknak, akik valamilyen formában hozzájárultak tanulmányaikhoz.

A nyolcadikosok osztálytermeikben az utolsó napon egymástól is búcsúzkodtak, osztályfőnökeikkel közösen ettek, ittak. A 8.b tanulóit még egy szülői meglepetés is várta: Belső Botond édesanyja erre az alkalomra különleges tortát sütött, melyet közösen fogyasztottak el.

További fotók, képgaléria

Vélemény, hozzászólás?