Iskolanyitogató foglalkozások

Kedves Szülők, Gyerekek!
Hamarosan elérkezik a nagy nap, amikor megkezdődik az iskolai tanulás időszaka, szeptember 1-én reggel becsengetnek. Az erre való ráhangoláshoz, felkészítéshez iskolanyitogató foglalkozásokat szervezünk. Szeretettel várjuk az első osztályainkba beiratkozott gyerekeket augusztus 25-én, szerdán és 26-án csütörtökön 8 órakor az alsó tagozatunk épületében (Pétfürdő, Hősök tere 1.) A 11 óráig tartó játékos foglalkozásokon a következőket tervezzük:- ismerkedés az iskola épületével, felszerelésével, bemutatkozás, az osztálytársak megismerése, mozgásos játékok, éneklés, daltanulás, rajzolás, színezés, papírhajtogatás, online játékok kipróbálása.

Sajnos a járványügyi intézkedések iskolákra vonatkozó szabályainak fenntartása az elmúlt tanévben nem tette lehetővé a személyes részvétellel történő pályázati díjátadók megtartását (Karácsonyi díszek készítése, Csillaghullás – meseillusztrációk, Gyermekmosoly-pályázat). A második nap befejezéseként szeretnénk jutalmazni a pályázatainkon résztvevő gyerekeket. Szeretettel várjuk a pályázó gyermekek szüleit is augusztus 26-án, csütörtökön 11 órakor tartandó pályázati díjátadóra, ahol a résztvevők megkapják jutalmaikat, és bemutatót tartanak az első osztályos tanulóink is. 

A tájékoztató szülői értekezletre  augusztus 26-án, csütörtökön 16 órától kerül sor.  A tavaszi online beiratkozáskor elmaradt dokumentáció adminisztrációját ekkor kell pótolni. Kérjük, hogy a szülői értekezlet előtt, 15 órától a mellékletben felsorolt dokumentumokat hozzák magukkal és mutassák be az adminisztráció elvégzéséhez.

Mindenkit szeretettel vár a két osztályfőnök:
Keskeny Miklósné, Timi néni és Vaczula Róbertné, Adri néni

Az adminisztrációhoz szükséges dokumentumok 2021

Vélemény, hozzászólás?