Gyermekmosoly-pályázatunk díjátadójára várjuk a benevezett gyerekeket és szüleiket

Kedves Szülők, Kedves Gyerekek!
Sajnos a járványügyi intézkedések iskolákra vonatkozó szabályainak fenntartása az elmúlt tanévben nem tette lehetővé a személyes részvétellel történő pályázati díjátadók megtartását (Karácsonyi díszek készítése, Csillaghullás – meseillusztrációk, Gyermekmosoly-pályázat). Augusztus 25-én és 26-án iskolanyitogató foglalkozást rendezünk az első osztályosoknak, ahol sor kerülhet a pályázatainkon résztvevők jutalmazására is. Szeretettel várjuk a pályázó gyermekeket és szüleiket augusztus 26-án, csütörtökön 11 órakor az alsó tagozatunk épületében (Pétfürdő, Hősök tere 1.) tartandó pályázati díjátadóra, ahol a résztvevők megkapják jutalmaikat, és bemutatót tartanak az első osztályos tanulóink is. 

Vélemény, hozzászólás?