Szenzációs eredmény az országos angol nyelvi verseny szuperdöntőjében!

Pók Patrik, iskolánk 8.b osztályos tanulója három évfolyam versenyzői közül a 4. legjobb lett.

Szeptember 25-én az Eötvös Loránd Tudományegyetem új budapesti egyetemvárosában rendezték meg a London Bridge angol nyelvi tesztverseny szuperdöntőjét. A meghívott résztvevők az előző tanév végi országos döntő 5-6-7. évfolyamosai első három helyezett diákjai voltak.

Patrik most mindössze 3 hibával 4. helyezést ért el a szuperdöntőn. A verseny komoly felkészülést, nagyfokú koncentrációk igényelt, ami után jól esett egy kis pihenés az egyetem épületei között kialakított ligetben.

Május közepén a London Bridge országos angol nyelvi tesztverseny III. helyezését igazoló oklevelet Patrik egy angol nyelvű iskolai jutalomkönyv kíséretében Kőmives Judit intézményvezetőtől vehette át osztályfőnöke és felkészítő tanára, Oláh Viktória jelenlétében, aki egyúttal iskolánk regisztrál tehetségpontja Angol talentum nyelvi műhelyének vezetője.

Természetesen a jutalom most sem marad majd el, hiszen ez a siker iskolánk történetének egyik legkiemelkedőbb tanulmányi versenyeredménye.

Vélemény, hozzászólás?