Oklevél és II. online konferencia: Pozitív Pedagógia és Nevelés pedagógusoknak, szülőknek

Nemrég kapta meg iskolánk a Boldogságóra program csapatától az e-mailt, amelyben ezt írják: “Ahogyan ígértük, megküldjük a Boldog Iskola oklevelet a 2021/22-es tanévre. Gratulálunk még egyszer a cím elnyeréséhez! Ha még nem jelentkeztetek a november 13-án megrendezésre kerülő II. Pozitív Pedagógia és Nevelés Konferenciára, itt megtehetitek. Kérjétek meg kollégáitokat és a szülőket, hogy jelentkezzenek ők is! Fantasztikus érzés, hogy ilyen rövid idő alatt már 8000 jelentkező fejezte ki részvételi szándékát! Az ingyenes konferenciánk kifejezetten szülőknek és pedagógusoknak szól. Színpadra állítjuk a mentális egészségfejlesztés elismert hazai és nemzetközi szakértőit, akik átadják számodra a leghatékonyabb stratégiákat. Várunk Benneteket! Szeretettel, a Boldogságóra program csapata.”

Vélemény, hozzászólás?