Ismét kinyílt Babu néni levelesládája

Bizonyné Balogh Klára tanárnő, Babu néni találta ki és szervezte meg 2019. novemberében, a Boldogságóra program keretében a tanulók üzeneteire szolgáló levelesládát a Berhidai úti épületünkben. Azóta jeles alkalmakkor, például Valentin-nap előtt vagy karácsony közeledtével évről évre kinyílik ez a levelesláda, amibe bárki névre szóló üzeneteket dobhat. Naponta az első szünetben az iskolarádión keresztül hirdetve vehetik át azokat a címzettek.

Idén december 14-től a Boldogságóra program jócselekedetek havához kapcsolódva a gyerekek nagy lelkesedéssel vetik bele magukat a játékba, és küldenek egymásnak vidám, tréfás, vigasztaló vagy biztató üzeneteket.

Ahogyan korábban, ezúttal is rengeteg levél érkezett már az első napon. A tanulók nemcsak egymásnak, hanem a tanáraiknak is küldtek üzeneteket.

További fotók, képgaléria

Vélemény, hozzászólás?