Karácsonyi adományt kaptunk egykori tanítványunktól

A Hősök terén Kalácsai Attiláné Kriszti néni pedagógiai asszisztens segített Kőmives Judit intézményvezetőnek az ajándékok szétosztásában

 Ismét felajánlással jelentkezett Karker László, aki Pétfürdőre járt általános iskolába. Korábban, az idei tanév kezdetén mondta el: szívügyének tartja, hogy a péti gyerekek is kapjanak az általa vezetett cégtől, a Fűzfői Papír Kft-től adományt. Akkor füzeteket ajánlott fel nagy mennyiségben az iskola megkezdéséhez. Most karácsonyi csomagolópapírokkal kereste fel intézményünket. Az adományt az általa megadott szempontok szerint osztottuk el alsó és felső tagozatban egyaránt. Tanulóink és dolgozóink nevében köszönjük a karácsonyi ajándékot!

A Berhidai úton is sokan részesültek a a Fűzfői Papír Kft. adományából Karker Lászlónak köszönhetően

További fotók, képgaléria

Vélemény, hozzászólás?