Újra mehetünk színházba: vár bennünket a Hagymácska

A Lázár Ervin Program keretében szociális helyzettől és lakóhelytől függetlenül minden, az 1–8. évfolyamon tanuló általános iskolai diák részére tanévenként egyszeri alkalommal ingyenesen biztosítják a színházi, tánc- és cirkuszi előadások, komolyzenei hangversenyek, illetve az őshonos állatok bemutatóhelyei látogatásának élményét. Idén újra lehetőség van a szolgáltatás igénybevételére a Veszprémi Tankerületi Központ szervezésében.

Elsőként az 5. évfolyam tekinti meg a Veszprémi Petőfi Színház előadásában a Hagymácska című darabot. Az előadás 15 órakor kezdődik, a térítésmentes különbusz 14 órakor indul az iskola elől (Berhidai út 54.).

Azok a gyerekek, akiknek szülei a Kréta rendszerben engedélyezték a részvételt, az 5. óra után hazavihetik felszerelésüket, átöltözhetnek és úgy jönnek vissza az osztályfőnökeikhez az intézménybe. Várható visszaérkezés 17.15 és 17.30 között az iskola elé.

Vélemény, hozzászólás?