Már furulyázni is tanulnak az első osztályosaink

Az előző évi iskolai beiratkozás előtt a két osztályfőnökkel, Keskeny Miklósné Timi nénivel és Vaczula Róbertné Adrienn nénivel egyeztetve iskolánk furulyaoktatást is hirdetett az ének órák keretében. Szeptemberben az osztályfőnökök begyűjtöttek a furulyák árát és meg is rendelték őket. Az őszi szünetet követően meg is kapta minden első osztályos kisdiák a saját furulyáját.

Jelenleg tehát ebben a két osztályban van furulyaoktatás, de érdeklődés esetén természetesen ezt a lehetőséget a jövőben is biztosítjuk. A Napsugár Alapítvány a Gyermekekért szervezetünk várhatóan segítséget nyújt majd a furulya árában a hátrányos helyzetű tanulóinknak.

Az ének órákat mindkét első osztályban Kovács Alexa tanító néni tartja, a gyerekek megszerzett furulyatudása az ő munkáját dicséri.

Vélemény, hozzászólás?