Különleges jutalmak a mesemondó versenyen

A 2.b osztály mesefelolvasó versenyt rendezett. A mindenkit elbűvölő téma megkoronázásaként az összes tanuló felkészült egy szabadon választott történet felolvasásával. Fő szempont a szép kiejtés, a hibátlan és hangsúlyos felolvasás, valamint a közönséggel való kapcsolattartás volt. A győztes jutalma az elismerésen és a (nem mellékes) jó jegyen túl egy méretes csokoládé lett volna…

Varga Boglárka

Itt jön a népmesei fordulat, mert a gyerekek az édes csoki helyett édes gyümölcsöket szerettek volna kapni. Osztályfőnökük, Reichardné Réz Zsuzsanna, Zsazsa néni  (jó királynőként) engedett a nép akaratának. Igy lett a szóló szőlő és a csengő barack helyett aranyló ananász, füttyös füge, mókás mangó és daloló datolyaszilva. Megosztott első lett Oláh Zoé és Varga Boglárka. Gratulálunk a kis mesemondóknak!

Oláh Zoé

Vélemény, hozzászólás?