Napsugár Alapítvány a Gyermekekért – Ajánlja fel adójának 1 százalékát!

Iskolánk néhány pedagógusa Pétfürdő tenni akaró polgáraival együtt 1992-ben alapítványt hozott létre Napsugár Alapítvány a Gyermekekért elnevezéssel. Az alapítvány különböző versenyek, rendezvények támogatásán túl közreműködik az osztálykirándulások, erdei iskolák, nyári táborok finanszírozásában, kifizeti a hátrányos helyzetű gyermekek színház-látogatásait. Támogatást nyújt az online oktatás eszközparkjának bővítéséhez, a kiváló tanulmányi eredményt elért, példás szorgalmú és magatartású tanulók tanév végi jutalmazásához, az emelt szintű nyelvoktatás programjaihoz, a különféle vizsgák, az Európai Számítógép-használói Jogosítvány (ECDL) megszerzéséhez.

Napsugár Alapítvány a Gyermekekért
Pétfürdő, Berhidai u. 54.
Adószám: 19263762-1-19
Számlaszám: 11748076-20010977-00000000

Vélemény, hozzászólás?