Támogatói jegyek árusítását kezdte meg iskolánk szülői munkaközössége

A Horváth István Általános Iskola Szülői Munkaközössége az elmúlt 3 évben a koronavírus-járvány miatt nem tudott élni a korábban hagyományosnak számító bevételi forrásokkal. Azért, hogy a továbbiakban is támogatni tudja az iskola tanulóinak különböző programjait, illetve versenyeinek díjazását, TÁMOGATÓI JEGYET bocsátott ki 500 Ft/ darab értékben. A támogató jegyek vásárlói között a értékes nyereményeket sorsolnak ki áprilisban, tehát a jegyek tombolaként is szolgálnak majd. A nyereményekre eddig felajánlást tettek:

 • 3 db 5000 forint értékű utalvány a Flamingó cukrászdából
 • 3 db pizza+ óriás palacsinta a Diófa vendéglőből
 • 1 db vegyestál a Vegyész étteremből
 • 1 géllakkozás Mester Eszter Műkörömépítőtől
 • 1 női és 1 férfi hajvágás Tóparti szépségszalon, Kígyós Edina
 • 1 luficsokor Decor andDreams-Balloons 4 You Dekoráció, Nagy-Németh Veronika
 • 2 db szépségcsomag (1 Vichy és 1 Yves Rocher), Farkas Mónika
 • 1 db 60 perces szolibérlet Szolárium Pétfürdő, Horváthné Maszlag Mónika
 • 1 női és 1 férfi hajvágás, szárítás Momó Fodrászkuckó, Horváthné Maszlag Mónika
 • 1 db virágutalvány Florentina virágbolt, Egyed Alexandra
 • 1 db Avon ajándék csomag Lamm-Baranyi Anita
 • 2 db Avon ajándékcsomag Somogyiné Hanák Tímea
 • 2x 30 perces talpmasszázs Masszázs kuckó Pétfürdő, Varga Károly
 • 3 darab gyermek vitamin az E-vital bolt felajánlásaként
 • 1 darab 5 000 és 1 db 10 000 Forint értékű Decathlon utalvány, névtelen felajánlás
 • 1 Műköröm építés Rose Nails Pétfürdő (Spar emelet) Jancsek Rózsa

Köszönjük a támogatóinknak a felajánlásokat, és köszönjük a támogatói jegy vásárlásokat is. A befolyt összeget teljes egészében a gyerekekre költjük, mint az elmúlt években is. Csak néhány dolog ezekből: farsang tombola ajándékai, nyolcadik osztályos ballagó diákok nyakkendője, buszköltség a veszprémi Arénába, hozzájárulás a Horváth István napok lebonyolításához, különböző versenyek díjazása, alsó iskola homokozója.

Legutóbb március 5-én 50 fő jutott el a Veszprém Aréna kézilabda mérkőzésére a szülői munkaközösség támogatásával

Reméljük, minél több támogatói jegyet sikerül értékesíteni, amelyek megvásárolhatók a osztályok szülői munkaközösségi tagjainál. Érdeklődni náluk és az osztályfőnököknél, valamint Nehiba Andrea és Sebestyén Tünde elnökségi tagoknál lehet. A támogatóijegyek árusítása április 8-án zárul, a sorsolást azon a hétvégén szeretné tartani a szülői munkaközösség, melyről felvétel készül. A nyerteseket természetesen külön is értesítjük.

Vélemény, hozzászólás?