Színes tavaszi díszekkel szépítettük iskolánkat

A folyosói díszek felrakásában a 8.b osztály tanulói segítettek Bizonyné Balogh Klára tanárnőnek

Virágra fel, éljen a tavasz! címmel iskoladíszítési versenyt hirdettük alsó és felső tagozatos tanulóink körében, hogy az évszakváltást érzékeltetve lecseréljük folyosóinkon a téli dekorációt. Jöttek is szép számmal az alkotások.

A Hősök terei épületünkben az 1.a és 1.b osztály jeleskedett, A 2.b osztályból Németh Zsóka és Oláh Zoé (2.b) együtt, Tóth Kristóf (1.a) és Csizmadia Emma (3.a) külön-külön készített díszeket.

A tanulók jutalmait Kőmives Judit intézményvezető adta át

A Berhidai úton a 4.b osztály nyerte a versenyt a legtöbb és legszebb díszeikkel. Ki kell emelni Csuti Amira és Galajda Dorka teljesítményét, mindketten 5.b osztályosok. Különdíjat érdemelt Réger Tímea (7.a) Patai Dominik (7.b), ők ugyanis ajtódíszeket készítettek.

Közben az osztálytermekben is elkezdődött a tavaszi dekorálás. A pedagógusok és diákjaik célul tűzték ki, hogy a hátralévő tavaszi hónapokra, valamint a jubileumi hétre színes, vidám, jó hangulatú környezet várja az iskolába és környékére látogatókat.

Ácsné Kerekes Gabriella tanárnő irányításával készültek a tavaszi ablakdíszek a 8.a és 8.b osztályosok részvételével

További fotók, képgaléria

Vélemény, hozzászólás?