Angol nyelvi versenyen voltunk Balatonfüreden

Balatonfüredi Református Általános Iskola által rendezett „Funtastic” angol nyelvi vetélkedőn vett részt iskolánk 6. és 8. évfolyamos csapata Ácsné Sebestyén Éva és Oláh Viktória tanárnők felkészítésével március 24-én.

Csapataink tagjai Ács Barnabás Péter, Bihari Nóra, Dömötör Ákos, Keskeny Csongor (6. évfolyam), Nagy Benedek Olivér, Padragi Péter, Patocskai Noel és Pók Patrik (8.b) voltak.

Végül a versenyen induló három balatonfüredi, kettő csopaki, 1-1 balatonkenesei, balatonalmádi, csajági, litéri csapat közül iskolánk a 4. és a 7. helyet szerezte meg. A verseny jó felkészülésnek számít a május elején sorra kerülő jubileumi hetünk területi angol kiejtési versenyre és az idei London Bridge országos angol nyelvi tesztversenyre.

Vélemény, hozzászólás?