Parkrendezés, húsvéti vásár, papírgyűjtés

Április 13-án (szerdán) 9-től 15 óráig iskolánk Berhidai úti emlékparkját szeretnénk teljesen felújítani. A munkavégzéshez (a föld előkészítéséhez, a növényzet elültetéséhez) várjuk a szülők segítségét. Aki egy-egy órára vagy akár hosszabb időre el tud jönni, hozzon magával szerszámot (ásót, kapát, gereblyét, öntöző kannát, kesztyűt).

Ugyanebben az időben húsvéti ajándékvásárt tartunk a bejárat előtti teraszon. Élelmiszer (csokoládé, cukor stb.) kivételével várjuk az apróbb, saját készítésű ajándéktárgyakat, dekorációkat. A felajánlásokat az osztályfőnökök fogják gyűjteni. A bevételt a Diákönkormányzat kapja meg, és teljes egészében a jubileumi hetünk versenyeinek (május 2-6.) jutalmazására fordítja.

Délután papírgyűjtés is lesz: az alsósok 13 órától, a felsősök 14.30 órától hozhatják a papírt a Berhidai úti konyhánk hátsó bejáratához.

Vélemény, hozzászólás?