Sikeres ECDL-vizsgát tettek nyolcadikos tanulóink

Sikeres vizsgázók (balról jobbra): Kiss Péter, Szóládi Péter, Kedves Dorina, Buzdor Miklós Martin, Sebestyén Mia, Bálint Blanka, Szakály Zorka, Fazekas Levente

Újabb tanulóink teljesítették a sikeres ECDL-vizsga (Európai Számítógép-használati Jogosítvány) követelményeit, ezúttal ismét a Számítógépes alapismeretek témakörből a székesfehérvári I. István Szakgimnázium vizsgaközpontjában. Minden eddiginél többen szeretnének nyolcadik osztály végére ECDL bizonyítványt szerezni, amelynek alapfeltétele 4 modulból sikeres vizsga letétele. Erre minden remény megvan, hiszen többeknek már csak egy, az Online alapismeretek vizsga hiányzik ehhez. Másoknak még két vizsgát kell szerezniük, amelyet a tanév végéig, június közepéig kell teljesíteniük.

Vélemény, hozzászólás?