Kirándulni voltak a 2. évfolyam tanulói

Kirándulni volt április 28-án iskolánk 2. évfolyama a két osztályfőnök, Somogyvári Róbertné, Ilike néni és Reichardné Réz Zsuzsanna, Zsazsa néni vezetésével. Az osztályokat elkísérte Szilvásiné Szabó Csilla néni és Kalácsai Attiláné Kriszti néni is.

A Sóstó-Homokbánya Természetvédelmi Terület Székesfehérvár belvárosától két és fél kilométerre található. Számos védett és fokozottan védett növény- és állatfaj mellett a gyerekek megismerkedhettek a vizes élőhelyek jelentőségével, természetvédelmi problémákkal, és az aktív, mindennapi természetvédelemmel is.

A leglátványosabb és leginkább magával ragadó, az a terület madárvilága. A túravezetés után interaktív foglalkozáson vehettek részt a másodikosok.

A Hetedhét Játékmúzeum Székesfehérvár történelmi belvárosában található. A játék minden, ami az élet, hiszen igazi örömet szerezni nem a játékszerrel, hanem annak használatával lehet.

Itt múzeumpedagógiai foglalkozáson vehettek részt és bizonyíthatták ezt a gyerekek.

További fotók, képgaléria

Vélemény, hozzászólás?