Sikeresen szerepelt tanulónk az országos vadászati vetélkedőn

Április végén tartották IV. Országos Vadászati Online Vetélkedő eredményhirdetését és az értékes díjak, ajándékok átadását. A Vadászati Kulturális Egyesület azzal a céllal indította el az online vetélkedőt az általános iskolások részére, hogy a gyermekek hasznos és érdekes információhoz jussanak a vadászati kultúránkról, hagyományainkról, magáról a vadászatról és vadgazdálkodásról, és ezáltal hiteles, valóságos képet tudjanak alkotni korunk vadászatáról, annak szükségességéről.

A megyei fordulón sikeresen szerepelt iskolánk 6.a osztályos tanulója, Bognár Csenge Tirza. Az országos fordulón is szépen szerepelt, az 5. helyezést érte el. A napokban kapta meg oklevelét és ajándékait, amelyek kapcsolódnak az országos online vetélkedő témaköreihez.

Vélemény, hozzászólás?