Díjaztuk a tanulmányi versenyek legjobbjait

Az ünnepi rendezvénysorozatunk fontos mozzanatai voltak a tanulmányi versenyek az alsó és felső tagozatban egyaránt. A díjakat Kőmives Judit intézményvezető adta át két helyettese, Barták Péter és Cseresznyés Zsuzsanna jelenlétében. Támogatóinknak köszönhetően nemcsak a dicsőségért, az oklevelekért, hanem értékes jutalmakért is érdemes volt nagy odafigyeléssel megoldani a különféle feladatokat. A Hősök terén az 1-3. évfolyam tanulói szépírásból, helyesírásból, szépolvasásból és matematikából vetélkedtek.

Az első évfolyam eredményei a következők lettek: Szépírási verseny: I. Tolonics Dóra 1.b, II. Hubay Lilia  1.a, III. Bakos Hanna  1.b. Helyesírási verseny: I. Tippán Zsófia 1.b, II. Tósoki Áron 1.a, III.  Pók Vivien 1.a. Szépolvasási verseny: I. Németh Armand 1.a, II. Tósoki Áron 1.a, III. Boncz Lorina 1.b. Matematika verseny: I. Tolonics Dóra 1.b, II. Tippán Zsófia 1.b, III. Tósoki Áron 1.a.

A második évfolyam tanulói is szép eredményeket értek el. Szépírási verseny: I. Horváth Petra 2.b, II. Varga Boglárka 2.b III. Oláh Zoé  2.b. Helyesírási verseny: I. Molnár Márk 2.b, II. Oláh Zoé 2.b, III.  Sárkány Brigitta 2.b. Szépolvasási verseny: I. Katuska Kristóf  2.b, II. Szabó Fruzsina 2.a, III. Jungvirt Elina 2.a. Matematika verseny: I. Lehoczky Áron 2.a, II. Banyár Tibor 2.b, III.  Izsó Gergely Dilen 2.a.

A harmadik évfolyamosok is kitettek magukért. Szépírási verseny: I. Csizmadia Emma 3.a,     II. Fodor Zoé  3.a, III. Harmati Csillag Lelle 3.b. Helyesírási verseny: I.  Víg Vanessza Hanna 3.b, II. Milánkovics Enikő 3.b,  III. Harmati Csillag Lelle 3.b. Szépolvasási verseny: I. Laczó Miranda 3.b, II. Csizmadia Emma 3.a, III. Víg Vanessza Hanna 3.b, Matematika verseny: I. Gergő-Varga Áron  3.a, II.  Harmati Csillag Lelle 3.b, III. Víg  Vanessza Hanna 3.b. Minden tanuló emléklapot kapott és osztályonként egy-egy nagy zacskó cukorkát, amit az osztályfőnökök: Keskeny Miklósné, Vaczula Róbertné, Somogyvári Róbertné, Reichardné Réz Zsuzsanna, Kujberné Bankó Beatrix és Somogyi Veronika vettek át és osztottak szét a tanulók között.

További fotók, képgaléria

A Berhidai úti épületben a 4. évfolyamosok szövegértésből, matematikából, magyar nyelvtanból és angol nyelvből vetélkedtek. Szövegértés: I. Lehoczky Márk 4.a, II. Deák Béla Krisztián 4.b, III. Pusztai Patrik 4.a. Matematika: I. Hosszú Anna Lilla, II. Pusztai Patrik 4.a, III. Deák Béla Krisztián. Magyar nyelvtan: I. Babinka Lilianna, II. Hosszú Anna Lilla, III. Béni Mira. Angol nyelv: I. Hosszú Anna Lilla, II. Pusztai Patrik, III. Nagy Vivien. Az osztályok tanulói itt is közös ajándék cukorkát kaptak, a zacskókat az osztályfőnökök: Héninger Ildikó és Németh Adrienn vehették át.

Ötödiktől nyolcadikig a tanulók magyar nyelv és irodalomból, matematikából, történelemből és angol nyelvből mérték össze tudásukat. Az ötödik évfolyamosok eredményei: Magyar nyelv és irodalom: I. Molnár Tamás 5.b, II. Kujber Marcell 5.a, Bálint Lotti 5a. Matematika: I. Gáspár Boglárka 5.b, II. Kujber Marcell 5.a, III. Oláh Máté Zalán 5.b. Történelem: Molnár Tamás 5.b, Horváth Péter 5.a, Bálint Liza 5.a. Angol nyelv: Czene Sára 5.b, Gergelics István 5.b, Molnár Tamás 5.b. Osztályfőnökeik: Völgyi Gábor és Borszukné Krpof Ilona.

További fotók, képgaléria

A hatodik évfolyamosok eredményei: Magyar nyelv és irodalom: I. Bihari Nóra 6.a, II. Keskeny Csongor 6.b, III. Kolba Viktor 6.. Matematika: I. Ács Barnabás 6.b, II. Keskeny Csongor 6.b, III. Bihari Nóra 6.a. Történelem: I. Ács Barnabás 6.b, II. Keskeny Csongor 6.b, III. Bihari Nóra 6.a. Angol nyelv: I. Ács Barnabás 6.b, II. Bihari Nóra 6.a, III. Keskeny Csongor 6.b, különdíj: Nagy Attila 6.b. Osztályfőnökeik: Ácsné Sebestyén Éva, Ácsné Kerekes Gabriella.

A hetedik évfolyamosok eredményei: Magyar nyelv és irodalom: I. Farkas Zsolt 7.a, II. Simák Larina 7.a, III. Dócs Zoltán 7.b. Matematika: I. Pelcz Milán, II. Simák Larina 7.a, III. Dócs Zoltán 7.b. Történelem: I. Németh Franciska 7.a, II. Bécs László 7.a, III. Dócs Zoltán 7.b. Angol nyelv: I. Simák Larina 7.a, II. Németh Abigél 7.a, III. Németh Nóra 7.a. Osztályfőnökeik: Bizonyné Balogh Klára, Járási Adrienn.

A nyolcadik évfolyamosok eredményei: Magyar nyelv és irodalom: I. Szakály Zorka 8.a, II. Steigler Vanda 8.a, III. Patocskai Noel 8.b. Matematika: I. Balogh Panna 8.a, II. Padragi Péter 8.b, III. Patocskai Noel 8.b. Történelem: I. Nagy Benedek 8.b, II. Pók Patrik 8.b, III. Winter Levente 8.a. Angol nyelv: I. Pók Patri 8.b, II. Steigler Vanda 8.a, III. Kovács Hanna 8.a. Osztályfőnökeik: Megyesi Pálné, Oláh Viktória.

További fotók, képgaléria

Vélemény, hozzászólás?