Ballagás és tanévzáró ünnepség

Tisztelt Szülők, Kedves Tanulók!

A 20/2021. (V. 8.) EMMI rendelet a tanév rendjéről rögzíti, hogy az általános iskolákban az utolsó tanítási nap június 15., szerda. Ezen a napon a Berhidai úti épületünkben a tanévzáró és ballagás főpróbáját is megtartjuk. A ballagás és tanévzáró időpontja: 2022. június 18., szombat 9 óra, helyszíne: Berhidai út 54., Horváth István emlékpark. Elsőtől hatodik évfolyamig a tanulók szombaton 8.45 órára érkezzenek és sorakozzanak a kijelölt helyükön az emlékparkban. Azok a 6. osztályosok, akik a székek elrendezésében fognak segíteni, 7.45-re jöjjenek. A 7. évfolyam tanulói 8.30-tól sorfalat állnak az emlékparkban. Megkérjük a szülőket, kísérőket, hogy az ünnepség ideje alatt csak a számukra kijelölt helyen tartózkodjanak. Ebben kordon és tanulók is segítenek majd. A további részletekről az osztályfőnökök tájékoztatják a tanulókat.

Az ünnepség a 8. évfolyamosok ballagásával kezdődik 8.45-kor, az utolsó csengőszó elhangzásával. A ballagó diákok végigjárják a tanulmányaik helyszíneit, utána érkeznek az épület előtti teraszra. Az ünnepélyes tanévzáró utáni 15 percben lesz lehetőség a virágok, ajándékok átadására, a fotózásra. Ezután a gyerekek, az alsó tagozatosok is, a kijelölt osztálytermekbe mennek a bizonyítványok átvételére. Ide a szülők nem kísérhetik el őket, ők a parkban várakozhatnak. A bizonyítványosztás várhatóan 10 óra után ér véget. A nyári szünetre mindenkinek jó pihenést, kikapcsolódást, élményteli időtöltést kívánok!

Pétfürdő, június 10.

 Kőmives Judit sk.

intézményvezető

Vélemény, hozzászólás?