Utolsó tanítási nap: elköszönt tanáraitól a 8. évfolyam

Régi hagyományt folytattak az idei tanév 8. évfolyamos tanulói, amikor osztályfőnökeikkel: Megyesi Pálnéval és Oláh Viktóriával búcsúműsort adtak iskolánk tanítóinak, tanárainak. Az elmúlt két év koronavírus-járvány miatti rendelkezései sajnos nem tették lehetővé a hasonló rendezvényeket, de most végre visszatérhettünk a korábbi tradíciókhoz.

Június 15-én a 8. a osztály szöveges összeállítással, A Pál utcai fiúk színdarab legendás Grund-dalával és egy saját felvételeikből szerkesztett videóval készült. A 8.b-sek szintén verses-szöveges egyveleggel emlékeztették a pedagógusokat az elmúlt évek vicces sztoriaira vagy éppen kiemelkedő eredményeikre. Ezután ők is videóösszeállítást mutattak be.

A műsorokat követően átadták osztályfotóikat, virágaikat és apró ajándékaikat a 8 év során velük foglalkozó pedagógusoknak. Már csak a ballagás és a tanévzáró ünnepség van hátra június 18-án délelőtt, hogy végleg lezárhassák nyolc év tanulmányait a pétfürdői Horváth István Általános iskolában.

További fotók, képgaléria

Vélemény, hozzászólás?