Angol alapfokú komplex nyelvvizsgát tettek tanulóink

A 8. évfolyamos diákjaink, folytatva eddigi hagyományainkat, a tanév végén angol alapfokú komplex (szóbeli és írásbeli) nyelvvizsgát tettek. Tanulóink június 3–9. között mérettették meg magukat hallás utáni szövegértésben, közvetítési feladatokban, levélírásban és szóbeli témák kifejtésében. Idén eddig 21 diáknak sikerült komplex nyelvvizsgát tennie, egy tanulónak pedig az írásbeli rész sikerült. Egy diákunk a jövő héten fog vizsgát tenni, az ő eredményét majd csak a hónap végén tudjuk meg.

A diákok 5. évfolyamtól emelt szinten tanulták a nyelvet, 7. és 8. évfolyamon pedig heti 1, illetve 2 extra órával konkrétan csak a nyelvvizsga feladattípusaira gyakoroltak felkészítő tanárukkal, Oláh Viktóriával. A márciusban jó eredménnyel zárult próba írásbeli vizsga hatására minden tanuló komolyan vette a felkészülést. A vizsgára az ELTE Origó Nyelvi centrum Veszprém megyei Insedo vizsgahelyén került sor, melynek iskolánk az idei tanévben lett partneriskolája.

Eddig eredményes komplex vizsgát tettek: Bálint Blanka, Balogh Panna, Bránya Benedek, Buzdor Marin, Csapó Emma, Fazekas Levente, Huják Eszter, Kedves Dorina, Kovács Hanna, Márton Hédi, Nagy Benedek, Padragi Péter, Patocskai Noel, Pók Patrik, Sándor Olivér, Steigler Vanda, Szabó Kíra, Szakály Zorka, Szóládi Péter, Végh Etele, Winter Levente.

Vélemény, hozzászólás?