Újra indul a Javíts egy jegyet! mozgalom

Az előző tanév elején hirdettük meg a Javíts egy jegyet! mozgalmat alsó és felső tagozatosaink körében. Nagy örömünkre sok tanuló vette komolyan a felhívást, és igyekezett különféle tantárgyakból a korábbinál jobb érdemjegyet elérni az első és a második félévben egyaránt. A legjobbak a diákönkormányzat által biztosított különféle egyéni ajándékok, oklevelek mellett igazgatói, osztályfőnöki, illetve szaktanári dicséretben részesültek, részt vehettek egy szabadon felhasználható tanítás nélküli napon, valamint egy izgalmas magyar bajnoki kézilabda-mérkőzésen Veszprémben, tovább mozifilmet is megnézhettek a Pétfürdői Közösségi Ház és Könyvtár színháztermében. A legtöbb tantárgyból javítók és a nyolcadik osztályosok már a tanévzáró ünnepélyen megkapták jutalmaikat, a többiek pedig – közel 50-en – most vehették át jutalmaikat Barták Péter és Cseresznyés Zsuzsanna intézményvezető-helyettesektől.

A tanulók ebből az alkalomból megismerhették a mostani tanév felhívását is, amelyet hasonló feltételekkel és jutalmakkal hirdettünk meg, mint a tavalyit. A részletekről itt lehet olvasni:

Javíts egy jegyet 2022-2023 tanév kiírás

További fotók, képgaléria

Vélemény, hozzászólás?