Emléklap a Kézfogás című dal közös éneklésért

Iskolánk évek óta részt vesz azon a közös éneklésen, amelyet Szarka Tamás kezdeményezett a trianoni békediktátum június 4-i évfordulójának emlékére. A Kézfogás című megható dal aznap 11 órakor egyszerre hangzik el szerte az országban és a határainkon túl is. Cseresznyés Zsuzsanna intézményvezető-helyettes, ének-zene tanár, énekkarunk vezetője tanítja meg a művet évről évre újabb és újabb gyerekeknek, hogy aztán a megadott időpontban bekapcsolódjanak a közös éneklésbe. Az eseményről videófelvétel is készül, melyet a produkció címére kell elküldeni. Az idei részvételért nemrég emléklapot is kaptunk a következő üzenettel:

Kedves Barátunk! Örülünk, hogy regisztráltak és részt vettek Kézfogás 2022. június 3-i közös éneklésében. Köszönetképpen fogadják szeretettel Szarka Tamástól a mellékelt EMLÉKLAPOT, mely akár intézményük falának dísze is lehet. Találkozzunk jövőre is! 

Vélemény, hozzászólás?