Látogatóban voltunk az Alex Állatvédő Egyesületnél

„Az állatok közelségében az emberek is megnyílnak, és a legőszintébb énjüket mutatják.”

Philipp Schott

Október 22-én az 5.a osztály tanulói, szüleik és volt 8.b osztályos gyerekek ellátogattak az inotai Alex Állatvédő Egyesülethez. A programot Héninger Ildikó alsó tagozatos osztályfőnökük szervezte, jelenlegi osztályfőnökük, Oláh Viktória pedig besegített neki, hogy az állatok világnapja alkalmából ételadománnyal, sok szeretettel és simogatással, ha csak egy délelőttre is, de megkönnyítsék az egyesület munkáját.

Mindenki jól érezte magát, mosolygós gyerek- és felnőtt arcok fogadták az állatokat. A program végére mindenkire jóleső fáradtság tört a hosszú sétáltatások után.

A látogatás után az egyesület Facebook bejegyzésében emlékezett meg a látogatásról: “Nagy nyüzsgés volt ma az Alex menhely háza táján. A pétfürdői általános Iskola 5. osztályosai látogattak el tanári és szülői kísérettel hozzánk.

Csomó adománnyal érkeztek, amit a védenceinknek gyűjtöttek és megsétáltatták szinte az összes kutyusunkat, volt akit többször is. Nagyon nagyon köszönjük ezt a napot, igazi élmény volt!”

További fotók, képgaléria

Vélemény, hozzászólás?