Ismét meghirdetjük gyermekmosoly-pályázatunkat

Helyezettek az előző évben a közönség szavazatai alapján

A tavalyi sikeren felbuzdulva idén is elindítjuk gyermekmosoly-pályázatunkat. Keressük Pétfürdő és környéke legbájosabb gyermekmosolyát.  Ha sikerült elkapni azt a pillanatot, amikor gyermeke felvillantja legtündéribb mosolyát, nevezzen versenyünkre! Fotópályázatunkon azoknak a gyermekek mosolyaival lehet részt venni, akik 2016. január 1. és 2017. december 31. között születtek. Nevezni olyan fotóval lehet eredményesen, amelyen a gyermek arca, mosolya közelről, egyedül látható. 

Tavalyi versenyünkön rájuk lehetett szavazni

A nevezést akkor tudjuk elfogadni, ha az alábbi adatlapot iskolánk központi e-mail címére elküldik fotóval együtt november 15-ig: petisuli@horvath-petfurdo.edu.hu A pályázatnak mindenben megfelelő fotókat megjelentetjük, november második felében pedig közönségszavazással döntjük el, kié lesz a legszebb három gyermekmosoly 2022-ben. Az eredményhirdetésen minden pályázó jutalmat kap, a helyezettek pedig értékes ajándékban részesülnek.

Gyermekmosoly-palyazat-nevezesi-adatlap

 

 

 

Vélemény, hozzászólás?