Részt vettünk a Veszprém megyei mezei futóbajnokságon

A Diákolimpia versenyrendszerében rendezik meg minden évben a mezei futóbajnokság körzeti és megyei versenyeit. A hagyományok szerint a körzeti fordulót Pétfürdőn tartották, amelyről itt számoltunk be.

A megyei futóversenyt a gyönyörű Kolostorok és Kertek rendezvénytéren rendezték Veszprémben, október 20-án. Tanulóink méltón képviselték iskolánkat a megyei versenyen. Azok vehettek részt ezen a fordulón, akik a körzeti egyéni versenyek 1-4., csapatban az 1-2. helyezettjei lettek.

A II. korosztályos lányok csapata 1,5 km-es távon indult: Bálint Liza, Bálint Lotti, Hajdú Szabina, Majoros Zsófia és Rummel Réka. A IV. korcsoportban Bálint Blanka 2,5 km-en indult, míg a fiúk egyéni versenyén 4 km-en Patocskai Noel vett részt.

Vélemény, hozzászólás?