Nagy sikerrel zárult karácsonyi adománygyűjtésünk

November 8-án csatlakoztunk a PontVelem Okos Program MosolyManók kezdeményezéhez, melyben idén is elindították akciójukat a használt, de jó állapotú játékok gyűjtésére. Az ajándékcsomagok készítésének, gyűjtésének, felhasználásának módjáról itt írtunk részletesen. A hónap végén zárult adománygyűjtésünk során összesen 62 karácsonyi csomag érkezett.

Az 1-3. évfolyam tanulói 45 csomagot készítettek

A szépen elkészített karácsonyi csomagokért nagy-nagy köszönet illeti a tanulókat és szüleiket, akik jó szívvel ajánlották fel a rászorulóknak szánt ajándékaikat. Az iskolánkat regisztráltuk az adománygyűjtésben, és a héten el is szállítják csomagjainkat a központi gyűjtő és elosztóhelyre. A Magyar Máltai Szeretetszolgálat gondoskodik arról, hogy a karácsonyi ajándékok a legjobb helyre kerüljenek.

A Berhidai úti épületünkbe 17 ajándékcsomag érkezett a 4-8. osztályos tanulóktól

Vélemény, hozzászólás?