Az ovisoknak is átadtuk a mesemondó verseny jutalmait

Korábban már beszámoltunk róla, hogy az iskolásoknak december 14-én megtartottuk a novemberben meghirdetett online mesemondó versenyünk eredményhirdetését. A zsűri a beküldött videófelvételeket megnézte, értékelte és eldöntötte, kik lettek a helyezettek. A felhívásunk leendő iskolásoknak, óvodásoknak is szólt. Mesemondásaikat külön értékeltük és valamennyit jutalmaztuk.

Nekik december 16-án Kőmives Judit igazgató és Barták Péter intézményvezető-helyettes vitte el ajándékaikat. Minden résztvevőnek gratuláltak szép mesemondásukért, és átadták a jutalmakat Porogi Lajosné óvodavezető jelenlétében, a Panelkuckó Napköziotthonos Óvodában.

Csiga Fanni, Mónos Anna Júlia, Parrag Csenge és Szeivolt Mia egy-egy aranyos hátizsákot, kifestő könyvet, egy-egy tábla csokit és emléklapot kapott.

Vélemény, hozzászólás?