Iskolahívogató feladatok leendő első osztályosoknak

Ebben a tanévben már két alkalommal találkoztunk a leendő első osztályosokkal és szüleikkel, hogy bemutassuk az iskolát és találkozhassanak a gyerekek a tanító nénikkel, akik az osztályfőnökeik lesznek.

Mivel a súlyosbodó járványügyi helyzet iskolai előírásai nem teszik lehetővé egyelőre a személyes találkozást, ezért Héninger Ildikó és Németh Adrienn tanító nénik olyan feladatokat állítottak össze, amelyeket az óvodások, iskolába készülők egy kis odafigyeléssel kiválóan meg tudnak oldani. A feladatlapokat eljuttattuk a pétfürdői Panelkuckó Napköziotthonos Óvodába, és az óvodások oda is hozzák vissza őket február 8-ig. A feladatlapok innen is letölthetők, kinyomtatva pedig el lehet végezni őket. Az így elkészített lapokat iskolánk Berhidai út 54. szám alatti épületének postaládájába is be lehet tenni a határidőig.

Iskolahívogató 2022. február

Vélemény, hozzászólás?