Szerepeltünk Pétfürdő népszavazási évfordulós ünnepségén

Az érvényes és eredményes népszavazás 26. évfordulója alkalmából rendezett ünnepségen iskolánk első és negyedik évfolyamos tanulói is szerepeltek május 19-én a Pétfürdői Közösségi Ház és Könyvtár színháztermében.

A régi polgármesteri hivatal emléktáblájának megkoszorúzásánál beszédet mondott Miskolczi Ferenc alpolgármester és énekelt a Szent László Kórus. Az ünnepség a színházteremben folytatódott. Horváth Éva polgármester köszöntője után az ünnepi műsorban szerepelt a iskolánkon kívül a Panelkuckó Napköziotthonos Óvoda, a Dance Action SE, az Eszterlánc Mazsorett Együttes, a Muskátli Táncegyüttes, a Kid Rock and Roll.

Az első évfolyam tanulói szeptembertől tanulnak furulyázni a két osztályfőnök, Keskeny Miklósné és Vaczula Róbertné, valamint Kovács Alexa tanítónő vezetésével. Már a jubileumi rendezvénysorozat gáláján bemutatták tudásukat, most pedig az ünnepi műsorban is szerepeltek szüleik és a vendégek nagy elismerésére.

További fotók, képgaléria

Vélemény, hozzászólás?