Gyűlnek a felajánlások a húsvéti vásárra

Korábbi felhívásunknak megfelelően április 13-án (szerdán) 9-től 15 óráig iskolánk Berhidai úti emlékparkját szeretnénk teljesen felújítani. A munkavégzéshez várjuk a szülők segítségét. Iskolánk udvarainak rendezését már korábban megkezdtük.

A tanulók is kiveszik részüket a környezet szépítéséből, a tavalyi avar, a lehullott, levágott ágak összegyűjtéséből

Ugyanebben az időben húsvéti ajándékvásárt tartunk a bejárat előtti teraszon. Élelmiszer (csokoládé, cukor stb.) kivételével várjuk az apróbb, saját készítésű ajándéktárgyakat, dekorációkat. A felajánlásokat az osztályfőnökök gyűjtik. A bevételt a Diákönkormányzat kapja meg, és teljes egészében a jubileumi hetünk versenyeinek (május 2-6.) jutalmazására fordítja.

A 2.a osztály felajánlásai a húsvéti vásárra. A felső tagozatosok technika órákon színes, műanyag húsvéti tojásokat díszítenek, készítenek

Délután papírgyűjtés is lesz: az alsósok 13 órától, a felsősök 14.30 órától hozhatják a papírt a Berhidai úti konyhánk hátsó bejáratához.

Vélemény, hozzászólás?